Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 200 g
219 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 380 kr igjen
- Ordinær
- 219 kr
- Enhet
- 365 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 3 × 200 g
Cashewnøtter Ristet & Saltet ØKO 200g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 200 g
219 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 3 × 200 g | 219 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 380 kr igjen | 219 kr | −0 % | 365 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 219 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cashewnøtter Ristet & Saltet ØKO 200g x 3 pakker
Denne varen · 3 × 200 g
219 kr · 365 kr/kg · laveste 219 kr
1 kg
295 kr · 295 kr/kg · laveste 295 kr
3 × 200 g
179 kr · 298,33 kr/kg · laveste 179 kr
500 g
154 kr · 308 kr/kg · laveste 154 kr
200 g
73 kr · 365 kr/kg · laveste 73 kr
5 × 200 g
366 kr · 366 kr/kg · laveste 366 kr