Rawfoodshop
rawfoodshop.no
5 × 200 g
567 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 32 kr igjen
- Ordinær
- 567 kr
- Enhet
- 56,7 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 5 × 200 g
Cashewnøtter Svart Hvitløk ØKO 200g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
5 × 200 g
567 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 5 × 200 g | 567 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 32 kr igjen | 567 kr | −0 % | 56,7 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 567 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cashewnøtter Svart Hvitløk ØKO 200g x 5 pakker
Denne varen · 5 × 200 g
567 kr · 56,7 kr/100 g · laveste 567 kr
5 × 200 g
503 kr · 50,3 kr/100 g · laveste 503 kr
3 × 200 g
302 kr · 50,33 kr/100 g · laveste 302 kr
200 g
113 kr · 56,5 kr/100 g · laveste 113 kr
3 × 200 g
340 kr · 56,67 kr/100 g · laveste 340 kr
5 × 50 g
190 kr · 76 kr/100 g · laveste 190 kr