Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
113 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 486 kr igjen
- Ordinær
- 113 kr
- Enhet
- 56,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Cashewnøtter Svart Hvitløk ØKO 200g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
113 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 113 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 486 kr igjen | 113 kr | −0 % | 56,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 113 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cashewnøtter Svart Hvitløk ØKO 200g
Denne varen · 200 g
113 kr · 56,5 kr/100 g · laveste 113 kr
200 g
101 kr · 50,5 kr/100 g · laveste 101 kr