Billigmarkedet
billigmarkedet.no
12 × 60 g
169 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 169 kr
- Enhet
- 234,72 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Cloetta · 12 × 60 g
Her får du storpakken med hele 12 stk av den klassiske Kex Sjokoladen fra Cloetta – perfekt for deg som elsker kombinasjonen av sprø vaffelkjeks og melkesjokolade. Kex har vært en svensk favoritt i generasjoner og er like aktuell i dag som da den først kom på markedet. Den karakteristiske gule og røde innpakningen skjuler en smakfull godbit som passer hele året, enten det er til tur, i godteposen eller som snacks i hverdagen. Hver Kex inneholder 60g med luftige kjekslag og fyldig sjokoladetrekk. Nå får du en hel eske til lavere pris – smart for barnefamilier, kiosker, kantiner og alle med sans for vaffelsjokolade. Spesifikasjoner Innhold: 12 stk Kex Sjokolade Total vekt: 720g (12 x 60g) Type: Vaffelkjeks med melkesjokoladetrekk Merke: Cloetta (Sverige) EAN (enkeltprodukt): 7310350118342 Utforsk flere storpakker og klassikere fra Cloetta og vårt brede utvalg av kjente merkevarer innen godteri og snacks! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 📦 Nøkkelord: kex sjokolade storpakk, cloetta sjokolade, vaffelsjokolade, svensk godteri, kjeks med sjokolade, familiepakke snacks, sjokoladeeske, turmat, vaffelkex
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
12 × 60 g
169 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 12 × 60 g | 169 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 169 kr | −0 % | 234,72 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 169 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cloetta Kex Sjokolade 12 x 60g | Storpakk
Denne varen · 12 × 60 g
169 kr · 234,72 kr/kg · laveste 169 kr
2 kg
99 kr · 49,5 kr/kg · laveste 99 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
3.2 kg
419 kr · 130,94 kr/kg · laveste 419 kr
28 × 80 g
495 kr · 215,22 kr/kg · laveste 495 kr
24 × 70 g
399 kr · 228 kr/kg · laveste 399 kr