Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 70 g
399 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 399 kr
- Enhet
- 228 kr/kg
- Dato
- 11. juli 2027 · Best før

24 × 70 g
Mars Big 24x70g | Storpakk gir deg hele 24 sjokolader pakket enkeltvis i praktisk 2pk-format (2x35g). Den klassiske Mars-sjokoladen kombinerer myk nougat, seig karamell og et tykt lag med deilig melkesjokolade. Hver bit byr på en fyldig, søt og tilfredsstillende opplevelse som har gjort Mars til en verdensfavoritt i generasjoner. Perfekt for deg som vil fylle opp lageret hjemme, på kontoret eller til arrangementer der det trengs en populær energiboost. Produsert av Mars Inc., kjent for sin ikoniske sjokoladekvalitet. Vekt per sjokolade: 70g (2x35g) Antall i esken: 24 stk Total vekt: 1.68kg EAN: 5000159502955 Myk nougat med karamell og melkesjokoladetrekk Perfekt til deling, tur og belønning Klassisk sjokolade kjent over hele verden Best før dato: 11.07.27 Se også vårt brede utvalg av storpakker og klassiske sjokoladebarer som passer til både hverdag og helg. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: mars sjokolade storpakke, nougat sjokolade, sjokolade med karamell, mars 2pk, klassisk sjokoladebar, mars 24 stk, storpakke godteri, melkesjokolade bar
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 70 g
399 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 24 × 70 g | 399 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 399 kr | −0 % | 228 kr/kg | 11. juli 2027 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 399 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mars Sjokolade 24x70g | Storpakk
Denne varen · 24 × 70 g
399 kr · 228 kr/kg · laveste 399 kr
2 kg
99 kr · 49,5 kr/kg · laveste 99 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
12 × 60 g
169 kr · 234,72 kr/kg · laveste 169 kr