Billigmarkedet
billigmarkedet.no
3.2 kg
419 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 419 kr
- Enhet
- 130,94 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Cloetta · 3.2 kg
Lonka Vaniljefudge med havsalt er den klassiske lille godteribiten som alltid finner veien til godteskålen, og med god grunn. Denne varianten byr på en silkemyk, kremet konsistens og rund vaniljesmak som smelter behagelig i munnen. Leveres her i en stor boks på hele 3,2kg, ideell når du vil ha rikelig med favoritten tilgjengelig. Dette er godteri i løsvekt som passer perfekt til fest, arrangementer, kontor, kiosker eller for deg som rett og slett elsker vaniljefudge. En sikker vinner blant både store og små, og en smak som aldri går av moten. Innhold: 3,2kg Type: Fudge Smak: Vanilje Konsistens: Myk og kremet Emballasje: Stor boks Perfekt til: Fest, deling, arrangementer og storforbruk Produsent: Lonka fra Cloetta EAN: 8714200216025 Et opplagt valg når du vil fylle godteskålen med en ekte klassiker. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: vaniljefudge, fudge smågodt, smågodt løsvekt, godteri storpakk, kremet fudge, cloetta fudge, festgodteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
3.2 kg
419 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 3.2 kg | 419 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 419 kr | −0 % | 130,94 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 419 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Lonka Vaniljefudge med havsalt 3.2kg | Storpakk | Cloetta
Denne varen · 3.2 kg
419 kr · 130,94 kr/kg · laveste 419 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
12 × 60 g
169 kr · 234,72 kr/kg · laveste 169 kr