Billigmarkedet
billigmarkedet.no
230 g
25 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 25 kr
- Enhet
- 108,7 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nordthy · 230 g
Cream’s Duo Sandwich Biscuits kombinerer det beste fra to verdener: én gyllen og én sjokoladekjeks, med en søt og myk vaniljekrem i midten. Denne morsomme og smakfulle kombinasjonen gjør kjeksene både visuelle og deilige – perfekt til kaffekoppen, som hverdagskos eller å dele med barna etter middag. Pakken inneholder hele 230g med kjeks, individuelt stablet og klare til å nytes. Den doble smaken gir en god balanse mellom søtt og mildt kakaopreg, og vil garantert falle i smak hos både store og små. Et smart valg når du vil ha noe som både ser godt ut og smaker godt. Innhold: 230g sandwichkjeks med vaniljefyll Duo: én vaniljekjeks og én sjokoladekjeks per sandwich Fylt med søt krem med vaniljesmak Perfekt til kaffekos, dessert eller snacks EAN: 5711070804898 Merke: Nordthy (dansk leverandør) 🍪 Utforsk gjerne resten av vårt utvalg av kjeks og søtsaker – vi har noe for enhver smak. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: sandwichkjeks duo, vaniljekjeks, sjokoladekjeks, tosidige kjeks, søte kjeks, dessertkjeks, kremfylte kjeks, småkaker, Nordthy kjeks, pikniksnacks, søtsaker uten sjokolade, barnevennlige kjeks, dagligvare snacks, kaffekjeks
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
230 g
25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 230 g | 25 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 25 kr | −0 % | 108,7 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Billigste hyllepris siste 30 dager hos Meny, Kiwi og andre — ikke datovarepris. Kilde: Kassalapp.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cream’s Sandwich biscuits - Duo 230g | Kjeks med fyll | Nordthy
Denne varen · 230 g
25 kr · 108,7 kr/kg · laveste 25 kr
220 g
20 kr · 90,91 kr/kg · laveste 20 kr
200 g
22 kr · 104,76 kr/kg · laveste 22 kr
230 g
25 kr · 108,7 kr/kg · laveste 25 kr
230 g
25 kr · 108,7 kr/kg · laveste 25 kr
150 g
25 kr · 161,29 kr/kg · laveste 25 kr