Nakama
nakamajapan.no
80 g
45 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 954 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 56,25 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nakama · 80 g
OBS DATOVARE! 28.08.2026 (men ofte godt etter!) Den populære Samyang Carbo-ramen kombinerer det beste fra to verdener — kremet carbonarasaus og den kjente krydrede smaken fra Samyang Hot Chicken.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Nakama
nakamajapan.no
80 g
45 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nakama nakamajapan.no 80 g | 45 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954 kr igjen | 59 kr | −24 % | 56,25 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på nakamajapan.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 45 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cup Buldak Hot Chicken Noodle Carbonara 80g (Samyang)
Denne varen · 80 g
45 kr · 56,25 kr/100 g · laveste 45 kr
60 g
9,9 kr · 16,5 kr/100 g · laveste 9,9 kr
70 g
17,9 kr · 25,57 kr/100 g · laveste 17,9 kr
70 g
45 kr · 64,29 kr/100 g · laveste 45 kr
140 g
45 kr · 294,12 kr/kg · laveste 45 kr
105 g
60 kr · 392,16 kr/kg · laveste 60 kr