FUDI
fudi.no
650 g
149,9 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 649,1 kr igjen
- Ordinær
- 189,9 kr
- Enhet
- 230,62 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Samyang · 650 g
Samyang Buldak Carbonara 5-pack gir deg fem porsjoner av en av Koreas mest virale nudelretter. Buldak Carbonara kombinerer den brennhete kyllingsmaken fra originalen med en kremet, hvit carbonara-saus som runder av chilien og gir en uimotståelig balanse mellom sterkt og mildt. Resultatet er fyldige, seige nudler med både fyr og fløyel. Kok nudlene i fire–fem minutter, hell av det meste av vannet og rør inn saus- og pulverposene til alt er kremet. Topp gjerne med stekt egg, vårløk eller revet ost for ekstra kos. Vil du utforske flere styrkegrader og smaker, finner du hele serien i buldak-utvalget . Type: Instantnudler.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
650 g
149,9 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 650 g | 149,9 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 649,1 kr igjen | 189,9 kr | −21 % | 230,62 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 149,9 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Samyang Buldak Carbonara 5-pack 650g
Denne varen · 650 g
149,9 kr · 230,62 kr/kg · laveste 149,9 kr
70 g
35,91 kr · 51,3 kr/100 g · laveste 35,91 kr
80 g
45 kr · 56,25 kr/100 g · laveste 45 kr
70 g
39,51 kr · 56,44 kr/100 g · laveste 39,51 kr
700 g
119,95 kr · 171,36 kr/kg · laveste 119,95 kr
700 g
149,9 kr · 214,14 kr/kg · laveste 149,9 kr