Nakama
nakamajapan.no
70 g
45 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 954 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 64,29 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nakama · 70 g
OBS DATOVARE! 28.02.2026 (men ofte godt etter!) Disse nudlene kombinerer den ikoniske Buldak-heten med en deilig ostetopping, som gir en rik og fyldig smak.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Nakama
nakamajapan.no
70 g
45 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nakama nakamajapan.no 70 g | 45 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954 kr igjen | 59 kr | −24 % | 64,29 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på nakamajapan.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 45 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cup Buldak Hot Chicken Noodle Cheese 70g (Samyang)
Denne varen · 70 g
45 kr · 64,29 kr/100 g · laveste 45 kr
60 g
9,9 kr · 16,5 kr/100 g · laveste 9,9 kr
80 g
40 kr · 50 kr/100 g · laveste 40 kr
80 g
45 kr · 56,25 kr/100 g · laveste 45 kr
140 g
45 kr · 294,12 kr/kg · laveste 45 kr
105 g
60 kr · 392,16 kr/kg · laveste 60 kr