FUDI
fudi.no
700 g
149,9 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 649,1 kr igjen
- Ordinær
- 189,9 kr
- Enhet
- 214,14 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Samyang · 700 g
Samyang Buldak Cheese 5-pack gir deg fem porsjoner av de virale koreanske nudlene i osteutgave – der kremet ostepulver møter den beryktede hot chicken-heten. Osten runder av chilien og gir en fyldig, lett gratinert smak som har gjort denne varianten til en av Samyangs mest elskede. Kok nudlene, hell av mesteparten av vannet og rør inn saus og ostepulver til alt er blankt og kremet. Topp gjerne med ekstra revet ost eller et posjert egg. Utforsk hele det virale universet i Samyang-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
700 g
149,9 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 700 g | 149,9 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 649,1 kr igjen | 189,9 kr | −21 % | 214,14 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 149,9 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Samyang Buldak Cheese 5-pack 700g
Denne varen · 700 g
149,9 kr · 214,14 kr/kg · laveste 149,9 kr
80 g
40 kr · 50 kr/100 g · laveste 40 kr
70 g
35,91 kr · 51,3 kr/100 g · laveste 35,91 kr
70 g
39,51 kr · 56,44 kr/100 g · laveste 39,51 kr
70 g
45 kr · 64,29 kr/100 g · laveste 45 kr
700 g
119,95 kr · 171,36 kr/kg · laveste 119,95 kr