FUDI
fudi.no
79 g
31,41 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 767,59 kr igjen
- Ordinær
- 34,9 kr
- Enhet
- 39,76 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Daebak · 79 g
Instantnudler i kopp med sterk kyllingsmak og habanero. Hell på kokende vann, vent noen minutter og rør godt. 79 g. Habanero gir en tydelig, fruktig hete som sitter – dette er koppen for deg som synes vanlige «spicy» nudler er i snilleste laget. Ha gjerne en kald drikke i nærheten, og demp brannen med et bløtkokt egg eller en skje sesamolje om det trengs. Se flere nudler i nudelutvalget . Type: Koppnudler (instant).
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
79 g
31,41 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 79 g | 31,41 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 767,59 kr igjen | 34,9 kr | −10 % | 39,76 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 31,41 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Daebak Habanero Spicy Chicken Kopp 79g
Denne varen · 79 g
31,41 kr · 39,76 kr/100 g · laveste 31,41 kr
55 g
8,91 kr · 16,2 kr/100 g · laveste 8,91 kr
60 g
9,9 kr · 16,5 kr/100 g · laveste 9,9 kr
70 g
26,91 kr · 38,44 kr/100 g · laveste 26,91 kr
4 × 80 g
29,9 kr · 93,44 kr/kg · laveste 29,9 kr