Billigmarkedet
billigmarkedet.no
50 g
22 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 22 kr
- Enhet
- 44 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Et friskt og spennende snacks som kombinerer den naturlige sødmen fra dadler med en syrlig smak av sitron og ananas. Resultatet er en balansert smaksopplevelse der søtt og surt møtes på en overraskende og moderne måte. Dette er et perfekt alternativ til tradisjonelt godteri for deg som ønsker noe annerledes. Passer godt som mellommåltid, som en liten energiboost i løpet av dagen eller når du har lyst på noe friskt og smakfullt. Innhold: Dadler med smak av sitron og ananas Mengde: 50g Bruksområde: Snacks og mellommåltid Merke: Dave&Jon's EAN: 7340146507920 🍬 Se også vårt store utvalg av snacks, godteri og spennende smaker til gode priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 📦 Nøkkelord: dadler snacks, sunn snacks, fruktsnacks, surt godteri alternativ, dadler med smak, naturlig snacks, mellommåltid snack, snacks trening, søtt og surt snacks, fruktbasert snack
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
50 g
22 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 50 g | 22 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 22 kr | −0 % | 44 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Billigste hyllepris siste 30 dager hos Meny, Kiwi og andre — ikke datovarepris. Kilde: Kassalapp.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 22 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Dave&Jon's Dadler Sur Sitron 50g | S-Merke Snacks
Denne varen · 50 g
22 kr · 44 kr/100 g · laveste 22 kr
50 g
22 kr · 44 kr/100 g · laveste 22 kr