tights.no
tights.no
2.5 kg
249 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 750 kr igjen
- Ordinær
- 429 kr
- Enhet
- 99,6 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 2.5 kg
Ingredienser Cashewnøtter , rapsolje 4%, salt 1% Næringsinnhold Næringsinnhold pr. 100g/ml Energi kj pr 100 g/ml 2474 Energi kcal pr 100 g/ml 592 Fett (totalt) pr 100 g/ml 50 Mettede fettsyrer pr 100 g/ml 8 Karbohydrater pr 100 g/ml 25 Sukkerarter pr 100 g/ml 5 Protein pr 100 g/ml 16 Salt pr 100 g/ml 1
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
2.5 kg
249 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 2.5 kg | 249 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 750 kr igjen | 429 kr | −42 % | 99,6 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 249 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Den Lille Nøttefabrikken Cashewnøtter Saltet 2.5kg
Denne varen · 2.5 kg
249 kr · 99,6 kr/kg · laveste 249 kr
2,5 kg
149 kr · 59,6 kr/kg · laveste 149 kr
2,5 kg
199 kr · 79,6 kr/kg · laveste 199 kr