tights.no
tights.no
2,5 kg
149 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 850 kr igjen
- Ordinær
- 329 kr
- Enhet
- 59,6 kr/kg
- Dato
- 24. nov. 2021 · Best før

Matvarer · 2,5 kg
Best før: 24.11.2021 Ingredienser Melkesjokolade (sukker, melkepulver , kakaosmør, kakaomasse, emulgator (E322 (solsikke) ) , aroma) , rosiner (rosiner, solsikkeolje) , peanøtter , rapsolje, overflatebehandlingsmiddel (E414, E904, tapiokastivelse, E422, glykosesirup, kokosolje) , salt. Næringsinnhold Næringsinnhold pr. 100g/ml Energi kj pr 100 g/ml 2142 Energi kcal pr 100 g/ml 513 Fett (totalt) pr 100 g/ml 31 Mettede fettsyrer pr 100 g/ml 15 Karbohydrater pr 100 g/ml 49 Sukkerarter pr 100 g/ml 45 Protein pr 100 g/ml 10 Salt pr 100 g/ml 0.3
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
2,5 kg
149 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 2,5 kg | 149 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 850 kr igjen | 329 kr | −55 % | 59,6 kr/kg | 24. nov. 2021 Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 149 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Den Lille Nøttefabrikken Sjokoduo 2,5kg
Denne varen · 2,5 kg
149 kr · 59,6 kr/kg · laveste 149 kr
2,5 kg
199 kr · 79,6 kr/kg · laveste 199 kr
2.5 kg
249 kr · 99,6 kr/kg · laveste 249 kr