FUDI
fudi.no
25 g
26,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 772,09 kr igjen
- Ordinær
- 29,9 kr
- Enhet
- 107,64 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Dh Foods · 25 g
DH Foods Beef Pho Spice – en autentisk vietnamesisk krydderblanding som gir den karakteristiske, aromatiske kraften til pho med biff. Med varme krydder som stjerneanis og kanel lager du enkelt den klassiske nudelsuppen hjemme. Smaken av Vietnam i en liten pose. Se flere i asiatiske sauser .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
25 g
26,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 25 g | 26,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 772,09 kr igjen | 29,9 kr | −10 % | 107,64 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 26,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Dh Foods Pho Krydder Biff 25g
Denne varen · 25 g
26,91 kr · 107,64 kr/100 g · laveste 26,91 kr
10 kr · 10 kr/stk · laveste 10 kr