FUDI
fudi.no
20 g
15,21 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 783,79 kr igjen
- Ordinær
- 16,9 kr
- Enhet
- 76,05 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Dh Foods · 20 g
Vietnamesisk kryddermiks til pho ga – kyllingvarianten av den klassiske nudelsuppa. La krydderet trekke i kyllingbuljong, og server med risnudler, kylling og friske urter. 20 g. Se flere i asiatiske sauser .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
20 g
15,21 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 20 g | 15,21 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 783,79 kr igjen | 16,9 kr | −10 % | 76,05 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 15,21 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Dh Foods Chicken Pho Spice 20g
Denne varen · 20 g
15,21 kr · 76,05 kr/100 g · laveste 15,21 kr
55 g
8,91 kr · 16,2 kr/100 g · laveste 8,91 kr
60 g
9,9 kr · 16,5 kr/100 g · laveste 9,9 kr
24 g
16,11 kr · 67,13 kr/100 g · laveste 16,11 kr