FUDI
fudi.no
24 g
16,11 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 782,89 kr igjen
- Ordinær
- 17,9 kr
- Enhet
- 67,13 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Dh Foods · 24 g
Vietnamesisk kryddermiks til pho bo – oksekjøttsuppen med stjerneanis, kanel og koriander. La krydderet trekke i buljongen, og server med risnudler, okse og friske urter. Se flere varer fra det vietnamesiske kjøkkenet . 24 g.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
24 g
16,11 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 24 g | 16,11 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 782,89 kr igjen | 17,9 kr | −10 % | 67,13 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 16,11 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Dh Foods Beef Pho Spice 24g
Denne varen · 24 g
16,11 kr · 67,13 kr/100 g · laveste 16,11 kr
60 g
8,91 kr · 14,85 kr/100 g · laveste 8,91 kr
60 g
9,9 kr · 16,5 kr/100 g · laveste 9,9 kr
20 g
15,21 kr · 76,05 kr/100 g · laveste 15,21 kr