Økoland
okoland.no
500 g
44,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 88,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 g
Løft middagen din til en ekte italiensk opplevelse med Manna Farfalle av Durum. Vår økologiske farfalle er formet som små sommerfugler og holder veldig godt på sausen. Farfallen er laget av økologisk dyrket durumhvete og er helt fri for kunstige tilsettningsstoffer og sprøytemidler.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
500 g
44,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 500 g | 44,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen | 59 kr | −25 % | 88,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Farfalledurum, 500 g, økologisk, Manna
Denne varen · 500 g
44,25 kr · 88,5 kr/kg · laveste 44,25 kr
1 kg
39,61 kr · 39,61 kr/kg · laveste 39,61 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr