Bakeboden
bakeboden.no
80 g
17 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −50 %
- Ordinær
- 34 kr
- Enhet
- 21,25 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Sukkerdekorasjoner og blomster · 80 g
Gi kakene og dessertene dine et festlig fargeboost med disse sprø, fargerike nonpareils fra PME. De små sukkerkulene smaker like godt som de ser ut, og er perfekte som pynt på cupcakes, lagkaker, småkaker – eller som strøssel på iskrem om sommeren. Den praktiske boksen med skrulokk gjør det enkelt å oppbevare resten til neste gang. Produktfordeler: Små fargede sukkerkuler – klassiske nonpareils Ideelle til kaker, iskrem, småkaker og mye mer Gjenlukkbar beholder med skrulokk – enkel oppbevaring Innhold: 80 g Perfekt for å gjøre kreasjonene dine ekstra fargerike og festlige – uansett anledning.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
80 g
17 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 80 g | 17 kr Billigst nå | I kassen | — | 34 kr | −50 % | 21,25 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 17 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fargerike nonpareils, 80 g – PME – BEST FØR 09/26
Denne varen · 80 g
17 kr · 21,25 kr/100 g · laveste 17 kr
125 g
8 kr · 64 kr/kg · laveste 8 kr