Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
259 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 259 kr
- Enhet
- 129,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Fazer · 2 kg
Fazer Tutti Frutti Sur Løsvekt 2 kg er perfekt for deg som elsker surt godteri med masse smak. Her får du ekte Tutti Frutti‑biter som er sursukret til en frisk og balansert syrlighet – akkurat nok til å gi et lite kick uten å bli for mye. Den store forpakningen på 2 kg passer utmerket til smågodthylla, fest, kino, kontor eller for deg som vil ha en skikkelig god porsjon surt godteri hjemme. Fruktige smaker, myk konsistens og akkurat passe syrlighet gjør dette til en sikker favoritt. Innhold: 2 kg Smak: Sur fruktmiks Konsistens: Mykt fruktgodteri med sursukker EAN: 6416453431249 Alle produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: fazer tutti frutti surt godteri fruktgodteri løsvekt godteri storpakk godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
259 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2 kg | 259 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 259 kr | −0 % | 129,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 259 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fazer Tutti Frutti Sur Løsvekt 2kg | Storpakk
Denne varen · 2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
118 kr · 118 kr/kg · laveste 118 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr