Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 38 g
259 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 259 kr
- Enhet
- 340,79 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Fazer · 20 × 38 g
Fazer Salt Katt er en ekte lakrisklassiker som har gledet smaksløker siden 1950-tallet. De små, svarte pastillene formet som kattunger byr på en spennende kombinasjon av lakris, salmiakk og et hint av mentol, noe som gir en frisk og kraftig smaksopplevelse. Denne storpakken inneholder hele 20 esker à 38g, perfekt for deg som elsker lakris og vil ha favoritten tilgjengelig til enhver tid. Den praktiske esken gjør pastillene enkle å ta med på farten, enten det er i bilen, på jobb eller på tur. Produsert av Fazer , kjent for kvalitetsgodteri og sterke nordiske smaker. Innhold: 20 esker Vekt per eske: 38g Total vekt: 760g Type: Lakrispastiller Smak: Lakris, salmiakk og mentol Form: Små katter Perfekt til: På farten, kontor og lakriselskere EAN: 6416453041059 🍬 Se også vårt store utvalg av lakris og pastiller til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 📦 Nøkkelord: salt katt pastiller, fazer lakris, salmiakk pastiller, lakris eske, lakris storpakk, mentol lakris, nordisk godteri, salta katten
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 38 g
259 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 20 × 38 g | 259 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 259 kr | −0 % | 340,79 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 259 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fazer Salt Katt Pastilleske 20x38g | Storpakk
Denne varen · 20 × 38 g
259 kr · 340,79 kr/kg · laveste 259 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr