Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
259 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 259 kr
- Enhet
- 129,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

2 kg
Filidutter original er en skikkelig klassiker for deg som liker kombinasjonen av banan og salt lakris. Disse runde karamellene er dekket av salt lakrispulver og har en syrlig kjerne som gir en ekstra smakseksplosjon. En godteriopplevelse som skiller seg ut og som mange har som sin absolutte favoritt. Storpakken på 2 kg passer perfekt til fest, arrangementer, godteskålen eller for deg som vil fylle opp skikkelig. Dette er nok til hele gjengen og litt til. Innhold: 2 kg EAN: 7392257031511 Merke: Konfekta Alle våre produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: filidutter, filidutter original, banan lakris karamell, salt lakris karamell, storpakning godteri, 2kg godteri, svensk godteri, lakris karameller
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
259 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2 kg | 259 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 259 kr | −0 % | 129,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 259 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Filidutter Storpakk 2kg
Denne varen · 2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
12 × 125 g
229 kr · 152,67 kr/kg · laveste 229 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 65 g
219 kr · 168,46 kr/kg · laveste 219 kr