Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 80 g
249 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 155,63 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

20 × 80 g
Aroma Gelémöss er klassisk fruktgelé formet som små mus – en leken og populær favoritt blant både barn og voksne. Den myke konsistensen og de fruktige smakene gjør dette til et godteri man aldri blir lei av, enten det er til helgekos, barnebursdag eller Halloween-feiring. Denne storpakken inneholder totalt 20 poser á 80g, med gelémus i fire ulike smaker og farger. Perfekt for utdeling, arrangementer, kiosksalg eller for deg som vil ha ferdig porsjonerte poser klare i skapet. Detaljer: Type: Fruktgelé Form: Mus Smaker: 4 ulike fruktsmaker Innhold: 20 poser á 80g Total vekt: 1600g Emballasje: Storpakk med enkeltpakkede poser Produsent: Aroma 🍭 Sjekk også vårt store utvalg av smågodt, gelégodteri og andre populære storpakker. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: gelégodteri, gelémus, fruktgelé, smågodt, halloween godteri, aroma godteri, storpakk godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 80 g
249 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 20 × 80 g | 249 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 249 kr | −0 % | 155,63 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 249 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Aroma Gelémöss 20x80g | Storpakk 1600g
Denne varen · 20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 70 g
249 kr · 177,86 kr/kg · laveste 249 kr