MatMarket
matmarket.no
500 g
15 kr
Billigst nå
- Frakt
- ca. 115 kr for varen alene
- Kutt
- −75 %
- Ordinær
- 60 kr
- Enhet
- 30 kr/kg
- Dato
- 31. aug. 2026 · Best før

500 g
Francis Majones, 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
MatMarket
matmarket.no
500 g
15 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MatMarket matmarket.no 500 g | 15 kr Billigst nå | ca. 115 kr for varen alene | — | 60 kr | −75 % | 30 kr/kg | 31. aug. 2026 Best før | Åpne på matmarket.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 15 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Francis Majones, 500g
Denne varen · 500 g
15 kr · 30 kr/kg · laveste 15 kr
500 g
10 kr · 20 kr/kg · laveste 10 kr
500 g
14,9 kr · 29,8 kr/kg · laveste 14,9 kr
500 g
24,9 kr · 49,8 kr/kg · laveste 24,9 kr
500 g
137 kr · 274 kr/kg · laveste 137 kr
500 g
161 kr · 322 kr/kg · laveste 161 kr