Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
161 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 438 kr igjen
- Ordinær
- 161 kr
- Enhet
- 322 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Tahini ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
161 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 161 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 438 kr igjen | 161 kr | −0 % | 322 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 161 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tahini ØKO 500g
Denne varen · 500 g
161 kr · 322 kr/kg · laveste 161 kr
500 g
19 kr · 38 kr/kg · laveste 19 kr
500 g
29 kr · 58 kr/kg · laveste 29 kr
500 g
29,9 kr · 59,8 kr/kg · laveste 29,9 kr
500 g
119,9 kr · 239,8 kr/kg · laveste 119,9 kr
500 g
573 kr · 1 146 kr/kg · laveste 573 kr