Økoland
okoland.no
500 g
51,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 103,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 g
Fullkornpasta laget av 100% økologisk emmer fra Italia. Emmer er kjent for sin fyldige, nøtteaktige smak og høye næringsinnhold. Med den karakteristiske spiralformen er denne pastaen perfekt for å fange opp sauser og løfte pastaretten din til nye høyder.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
500 g
51,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 500 g | 51,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen | 69 kr | −25 % | 103,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 51,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fusilli emmerfullkorn, 500 g, økologisk, Manna
Denne varen · 500 g
51,75 kr · 103,5 kr/kg · laveste 51,75 kr
1 kg
36,75 kr · 36,75 kr/kg · laveste 36,75 kr
1 kg
48 kr · 48 kr/kg · laveste 48 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr