500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
Statistikk
Enhetspris for pasta — kr/kg — på tvers av datovarehyllene. Median og laveste viser hva som er vanlig her, ikke hva Kiwi tar for ferskvare. Varer som ligger klart under median merkes som uvanlig lave.
Prisjakt har lang historikk, men dataene deres er ikke åpne. Vi bruker egne daglige uthentinger, og serien blir tettere for hver scrape.
Spaghetti, penne, fusilli og annen tørrpasta per kilo.
Varer med vekt
56
Laveste kr/kg
19,8
Median
72,13
Typisk spenn
49,8–176
Median ordinær
89,31
Alle synlige tilbud omregnet til kr/kg.
Median og bunnen for hver uthentingsdag. Stiplet linje er median ordinær pris i butikkene.
Minst 25 prosent under median, og i nedre kvartil. Det er et sterkere signal enn butikkens egen «førpris».
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
39,8 kr/kg · −45 % · 19,9 kr · Holdbart
5 kg
49,35 kr/kg · −32 % · 246,75 kr · Økoland
500 g
49,8 kr/kg · −31 % · 24,9 kr · Holdbart
500 g
49,8 kr/kg · −31 % · 24,9 kr · Holdbart
500 g
49,8 kr/kg · −31 % · 24,9 kr · Holdbart
Sortert etter kr/kg, lavest først.
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
19,8 kr/kg · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
500 g
39,8 kr/kg · −45 % · 19,9 kr · Holdbart
5 kg
49,35 kr/kg · −32 % · 246,75 kr · Økoland
500 g
49,8 kr/kg · −31 % · 24,9 kr · Holdbart
500 g
49,8 kr/kg · −31 % · 24,9 kr · Holdbart
500 g
49,8 kr/kg · −31 % · 24,9 kr · Holdbart
5 kg
50,85 kr/kg · −29 % · 254,25 kr · Økoland
5 kg
52,35 kr/kg · −27 % · 261,75 kr · Økoland
450 g
55,33 kr/kg · −23 % · 24,9 kr · Holdbart
5 kg
55,35 kr/kg · −23 % · 276,75 kr · Økoland
500 g
55,8 kr/kg · −23 % · 27,9 kr · Holdbart
500 g
55,8 kr/kg · −23 % · 27,9 kr · Holdbart
450 g
59,78 kr/kg · −17 % · 26,9 kr · Holdbart
450 g
59,78 kr/kg · −17 % · 26,9 kr · Holdbart
500 g
65,8 kr/kg · −9 % · 32,9 kr · Holdbart
500 g
65,8 kr/kg · −9 % · 32,9 kr · Holdbart
500 g
67,5 kr/kg · −6 % · 33,75 kr · Økoland
500 g
67,5 kr/kg · −6 % · 33,75 kr · Økoland
350 g
71,14 kr/kg · −1 % · 24,9 kr · Holdbart
450 g
73,11 kr/kg · +1 % · 32,9 kr · Holdbart
500 g
73,5 kr/kg · +2 % · 36,75 kr · Økoland
500 g
79,8 kr/kg · +11 % · 39,9 kr · Holdbart
500 g
79,8 kr/kg · +11 % · 39,9 kr · Holdbart
6 × 212 g
89,62 kr/kg · +24 % · 114 kr · Havaristen
5 kg
89,85 kr/kg · +25 % · 449,25 kr · Økoland
500 g
99,8 kr/kg · +38 % · 49,9 kr · Holdbart
500 g
103,5 kr/kg · +43 % · 51,75 kr · Økoland
500 g
112,5 kr/kg · +56 % · 56,25 kr · Økoland
1 kg
118 kr/kg · +64 % · 118 kr · Billigmarkedet
250 g
164 kr/kg · +127 % · 41 kr · Rawfoodshop
250 g
176 kr/kg · +144 % · 44 kr · Rawfoodshop
250 g
176 kr/kg · +144 % · 44 kr · Rawfoodshop
250 g
176 kr/kg · +144 % · 44 kr · Rawfoodshop
250 g
176 kr/kg · +144 % · 44 kr · Rawfoodshop
400 g
185,63 kr/kg · +157 % · 74,25 kr · Økoland
68 g
219,12 kr/kg · +204 % · 14,9 kr · Holdbart
400 g
223,13 kr/kg · +209 % · 89,25 kr · Økoland
53 g
281,13 kr/kg · +290 % · 14,9 kr · Holdbart
250 g
297 kr/kg · +312 % · 74,25 kr · Økoland
250 g
428 kr/kg · +493 % · 107 kr · Rawfoodshop
250 g
460 kr/kg · +538 % · 115 kr · Rawfoodshop
250 g
460 kr/kg · +538 % · 115 kr · Rawfoodshop
250 g
460 kr/kg · +538 % · 115 kr · Rawfoodshop
250 g
600 kr/kg · +732 % · 150 kr · Rawfoodshop
250 g
632 kr/kg · +776 % · 158 kr · Rawfoodshop
250 g
632 kr/kg · +776 % · 158 kr · Rawfoodshop
250 g
632 kr/kg · +776 % · 158 kr · Rawfoodshop