Økoland
okoland.no
400 g
89,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 223,13 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

400 g
Proteinrik økologisk fusilli med klassisk spiralform som holder godt på sauser. Et smakfullt og næringsrikt valg for sunne hverdagsretter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
400 g
89,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 400 g | 89,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen | 119 kr | −25 % | 223,13 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fusilliproteinrik, 400 g, økologisk, Byodo
Denne varen · 400 g
89,25 kr · 223,13 kr/kg · laveste 89,25 kr
300 ml
74,25 kr · 247,5 kr/kg · laveste 74,25 kr
5 l
299,25 kr · 299,25 kr/stk · laveste 299,25 kr
5 l
336,75 kr · 336,75 kr/stk · laveste 336,75 kr
0 l
742,5 kr · 742,5 kr/stk · laveste 742,5 kr
5 l
1 011,75 kr · 1 011,75 kr/stk · laveste 1 011,75 kr