Datohylla

Varer / Dagligvarer

Gojibær150 g, økologisk, Manna

50 g

Gojibær150 g, økologisk, Manna

Økologiske gojibær fra Manna er små, næringsrike bær med en lett søtlig smak og en seig konsistens. Disse superbærene er rike på antioksidanter, vitaminer og mineraler, noe som gjør dem til en sunn og smakfull ingrediens i smoothies, frokostblandinger, bakverk eller som snacks.

Tilbud i butikk

Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.

Økoland

okoland.no

50 g

66,75 kr

Billigst nå

Frakt
I kassen
Fri frakt
Fri frakt fra 999 kr · 932,25 kr igjen
Ordinær
89 kr
Enhet
133,5 kr/100 g
Dato
Ukjent dato · Best før
Åpne på okoland.no

Økoland

okoland.no

50 g

66,75 kr

Frakt
I kassen
Fri frakt
Fri frakt fra 999 kr · 932,25 kr igjen
Ordinær
89 kr
Enhet
133,5 kr/100 g
Dato
Ukjent dato · Best før
Åpne på okoland.no

Prishistorikk

Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.

676766666622. sep.29. sep.
Laveste observert: 66,75 kr 22. sep.Høyeste i perioden: 66,75 krNå: 66,75 kr

Bruk

Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.

Om datoen

Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.

Mot bunnen

Laveste observert er 66,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.

Alternativer

Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.

Gojibær150 g, økologisk, Manna

Denne varen · 50 g

66,75 kr · 133,5 kr/100 g · laveste 66,75 kr