Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
40 g
35 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −36 %
- Ordinær
- 55 kr
- Enhet
- 87,5 kr/100 g
- Dato
- 22. feb. 2023 · Best før

Datovarer · 40 g
Spisskummen setter god smak på en rekke retter fra mange land. Spisskummen Malt Økologisk 40g Ingredienser: Økologisk malt spisskummen Emballasje: Glass Best Før: 22.02.2023 Opphavsland: Tyrkia Økologisk Sertifisering NG-ØKO-01 Spisskummen setter god smak på en rekke retter fra mange land. Spisskummen passer godt til bønner og linser, kylling, fisk, lam, svin, ris, couscous, potet, aubergin, tomater og egg. Spisskummen brukes i mange retter, spesielt indiske. Den er også en del av krydderblandingen som brukes til taco. VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer:
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
40 g
35 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 40 g | 35 kr Billigst nå | I kassen | — | 55 kr | −36 % | 87,5 kr/100 g | 22. feb. 2023 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 35 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Spisskummen Malt Økologisk 40g
Denne varen · 40 g
35 kr · 87,5 kr/100 g · laveste 35 kr
29 kr · 29 kr/stk · laveste 29 kr
58 g
27 kr · 46,55 kr/100 g · laveste 27 kr
1 kg
490 kr · 49 kr/100 g · laveste 490 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
35 g
25 kr · 71,43 kr/100 g · laveste 25 kr