Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
45 g
27 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −40 %
- Ordinær
- 45 kr
- Enhet
- 60 kr/100 g
- Dato
- 2. nov. 2024 · Best før

Datovarer · 45 g
Det er kartlagt om lag 400 forskjellige forbindelser i hvitløken. Hvitløk har høye konsentrasjoner av spormineraler og da spesielt selen, samt vitaminer og enzymer. Hvitløks Pulver Økologisk 45g (Allium sativum) Ingredienser: Økologisk malt hvitløk Emballasje: Glass Best Før: 02.11.2024 Opphavsland: EU/Ikke-EU Landbruk Økologisk Sertifisering NG-ØKO-01 Det er kartlagt om lag 400 forskjellige forbindelser i hvitløken. Hvitløk har høye konsentrasjoner av spormineraler og da spesielt selen, samt vitaminer og enzymer. Hvitløk har vært brukt i tusenvis av år og har blitt beskrevet i sanskrit helt tilbake til omkring for 5000 år siden. Kinsere har anvendt hvitløk i minst 3000 år. Video –> Hvordan lage Hvitløks Pulver: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 07.12.9020
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
45 g
27 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 45 g | 27 kr Billigst nå | I kassen | — | 45 kr | −40 % | 60 kr/100 g | 2. nov. 2024 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 27 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hvitløks Pulver Økologisk 45g
Denne varen · 45 g
27 kr · 60 kr/100 g · laveste 27 kr
1 kg
166 kr · 16,6 kr/100 g · laveste 166 kr
1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
1 kg
199 kr · 19,9 kr/100 g · laveste 199 kr
47 g
31 kr · 65,96 kr/100 g · laveste 31 kr
5 g
20 kr · 400 kr/100 g · laveste 20 kr