Økoland
okoland.no
250 ml
36,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 147 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

250 ml
Manna kaldpresset økologisk hampolje er en sunn olje som er svært rik på flerummettede fettsyrer, spesielt omega-6 og omega-3.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
250 ml
36,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
250 ml
36,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 250 ml | 36,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen | 49 kr | −25 % | 147 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 250 ml | 36,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen | 49 kr | −25 % | 147 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 36,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hampolje 250 mløkologisk, Manna
Denne varen · 250 ml
36,75 kr · 147 kr/kg · laveste 36,75 kr
500 g
29,25 kr · 58,5 kr/kg · laveste 29,25 kr
500 g
29,25 kr · 58,5 kr/kg · laveste 29,25 kr
1000 ml
308 kr · 308 kr/kg · laveste 308 kr
500 ml
162 kr · 324 kr/kg · laveste 162 kr
250 ml
104,25 kr · 417 kr/kg · laveste 104,25 kr