Økoland
okoland.no
250 ml
104,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 894,75 kr igjen
- Ordinær
- 139 kr
- Enhet
- 417 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

250 ml
Kokossirup fra Manna er et helt naturlig og økologisk søtningsmiddel laget av kokosblomstnektar. Med sin rike og karamellaktige smak er den perfekt som et sunnere alternativ til raffinert sukker.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
250 ml
104,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 250 ml | 104,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 894,75 kr igjen | 139 kr | −25 % | 417 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 104,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokossirup 250 mløkologisk, Manna
Denne varen · 250 ml
104,25 kr · 417 kr/kg · laveste 104,25 kr
500 g
29,25 kr · 58,5 kr/kg · laveste 29,25 kr
500 g
29,25 kr · 58,5 kr/kg · laveste 29,25 kr
5 kg
81,75 kr · 81,75 kr/stk · laveste 81,75 kr
15 g
21,75 kr · 145 kr/100 g · laveste 21,75 kr
250 ml
36,75 kr · 147 kr/kg · laveste 36,75 kr