Økoland
okoland.no
500 g
29,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 969,75 kr igjen
- Ordinær
- 39 kr
- Enhet
- 58,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 g
Manna grovt bergsalt er et rent, uraffinert salt utvunnet fra eldgamle saltforekomster. Det inneholder verdifulle mineraler og har en balansert, naturlig saltsmak. Med sin grove tekstur er det perfekt til bruk i saltkverner, marinader, gryteretter og som et smakfullt bordkrydder.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
500 g
29,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 500 g | 29,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 969,75 kr igjen | 39 kr | −25 % | 58,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bergsaltgrov, 500 g, Manna
Denne varen · 500 g
29,25 kr · 58,5 kr/kg · laveste 29,25 kr
500 g
29,25 kr · 58,5 kr/kg · laveste 29,25 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr