Billigmarkedet
billigmarkedet.no
40 × 45 g
389 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 389 kr
- Enhet
- 216,11 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Haribo · 40 × 45 g
Denne tidløse favoritten byr på ruller med fruktig gelégodteri der hver bit kan gi en ny smaksopplevelse. Den karakteristiske rulleformen gjør det ekstra morsomt å spise, og overraskelsesmomentet er en stor del av sjarmen. Like populær til kino som til sofakos eller på biltur, og storpakningen gjør den ideell for deling, arrangementer eller videresalg. Innhold: 40 stk á 45g Total vekt: 1800g Type: Fruktig gelégodteri i rull Smaksprofil: Søt og fruktig variasjon Perfekt til: Kino, hjemmekos, biltur, arrangementer og deling EAN: 4001686372586 Merke: Haribo Utforsk flere klassiske favoritter og populære storpakker i vårt brede godterisortiment. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: fruktgodteri, geléruller, klassisk godteri, storpakke godteri, kino godteri, godteri til biltur, smågodt i bulk, populært barnegodteri, nostalgisk godteri, søt snacks, serveringsgodteri, fruktig gelé
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
40 × 45 g
389 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 40 × 45 g | 389 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 389 kr | −0 % | 216,11 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 389 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Haribo Mega Roulette Fruit 40x45g | Storpakk
Denne varen · 40 × 45 g
389 kr · 216,11 kr/kg · laveste 389 kr
1 kg
118 kr · 118 kr/kg · laveste 118 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
289 kr · 144,5 kr/kg · laveste 289 kr
40 × 45 g
389 kr · 216,11 kr/kg · laveste 389 kr