Billigmarkedet
billigmarkedet.no
40 × 45 g
389 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 389 kr
- Enhet
- 216,11 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Haribo · 40 × 45 g
Haribo Mega Roulette Zourr er syrlige vingummiruller med flere fruktige smaker. Hver rull inneholder små, myke vingummibiter med en frisk og syrlig smak som gir et ekstra kick sammenlignet med klassiske vingummier. Perfekt når du vil ha noe mer spennende enn tradisjonelle bringebærgeleer. Storpakken inneholder 40 ruller à 45 g , totalt 1800 g , noe som gjør den ideell for butikk, kontor, arrangementer, godteribord eller for deg som elsker surt godteri i praktiske porsjoner. Innhold: 40 ruller × 45 g (1800 g) Smak: Syrlig fruktmiks Konsistens: Myk vingummi EAN: 4001686372968 Alle produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: haribo roulette syrlig vingummi fruktgodteri storpakk godteri smågodt
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
40 × 45 g
389 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 40 × 45 g | 389 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 389 kr | −0 % | 216,11 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 389 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Haribo Mega Roulette Zourr 40×45 g | Storpakk
Denne varen · 40 × 45 g
389 kr · 216,11 kr/kg · laveste 389 kr
1 kg
118 kr · 118 kr/kg · laveste 118 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
289 kr · 144,5 kr/kg · laveste 289 kr
40 × 45 g
389 kr · 216,11 kr/kg · laveste 389 kr