Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
289 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 289 kr
- Enhet
- 144,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Haribo · 2 kg
Haribo Sure Colasmokker er en sikker vinner for alle som elsker colagodteri med et skikkelig surt kick. Disse klassiske colanappene er dekket med syrlig sukker og byr på den velkjente Haribo-kvaliteten med myk, seig konsistens og intens smak. Storpakken på hele 2kg leveres i en praktisk boks og passer perfekt til fest, arrangementer, kiosker, kontor eller for deg som bare vil ha rikelig med favorittgodteri tilgjengelig. En tidløs smågodtfavoritt som treffer både barn og voksne. Innhold: 2kg Type: Surt gelégodteri Smak: Cola Konsistens: Myk og seig Overflate: Sursukret Emballasje: Stor boks Perfekt til: Deling, fest, arrangementer og storforbruk Produsent: Haribo EAN: 5701090076054 En klassiker i storformat når bare ekte colagodteri duger. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: sure colasmokker, cola godteri, surt smågodt, haribo colanappar, godteri storpakk, colagodteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
289 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2 kg | 289 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 289 kr | −0 % | 144,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 289 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Haribo Sure Colasmokker 2kg | Storpakk
Denne varen · 2 kg
289 kr · 144,5 kr/kg · laveste 289 kr
1 kg
118 kr · 118 kr/kg · laveste 118 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
40 × 45 g
389 kr · 216,11 kr/kg · laveste 389 kr
40 × 45 g
389 kr · 216,11 kr/kg · laveste 389 kr