Økoland
okoland.no
15 g
21,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 977,25 kr igjen
- Ordinær
- 29 kr
- Enhet
- 145 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

15 g
Manna havsalt er et naturlig, uraffinert salt hentet fra havet og soltørket for å bevare sine verdifulle mineraler og sporstoffer. Dette havsaltet har en balansert og fyldig smak, perfekt for å løfte smaken i all slags matlaging.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
15 g
21,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 15 g | 21,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 977,25 kr igjen | 29 kr | −25 % | 145 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 21,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Havsalt115 g, Manna
Denne varen · 15 g
21,75 kr · 145 kr/100 g · laveste 21,75 kr
500 g
29,25 kr · 58,5 kr/kg · laveste 29,25 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr