Sunne Saker
sunnesaker.com
500 g
39 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −43 %
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 78 kr/kg
- Dato
- 30. okt. 2026 · Best før

Saltå Kvarn · 500 g
Datovare: Best før 30.10.2026. Økologisk hirse er lettfordøyelig og rikt...
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Sunne Saker
sunnesaker.com
500 g
39 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sunne Saker sunnesaker.com 500 g | 39 kr Billigst nå | I kassen | — | 69 kr | −43 % | 78 kr/kg | 30. okt. 2026 Best før | Åpne på sunnesaker.com |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 39 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hirse hel økologisk Saltå Kvarn 500 g
Denne varen · 500 g
39 kr · 78 kr/kg · laveste 39 kr
1 kg
7,6 kr · 7,6 kr/kg · laveste 7,6 kr
19 kr · 19 kr/stk · laveste 19 kr
75 g
44,25 kr · 59 kr/100 g · laveste 44,25 kr
5 kg
892,5 kr · 892,5 kr/stk · laveste 892,5 kr