Holdbart
holdbart.no
500 g
99 kr
Billigst nå
- Frakt
- 89 kr for varen alene
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 198 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 g
Honning 100% 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Holdbart
holdbart.no
500 g
99 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Holdbart holdbart.no 500 g | 99 kr Billigst nå | 89 kr for varen alene | — | 99 kr | −0 % | 198 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 99 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Honning 100% 500g
Denne varen · 500 g
99 kr · 198 kr/kg · laveste 99 kr
500 g
14,9 kr · 29,8 kr/kg · laveste 14,9 kr
500 g
29 kr · 58 kr/kg · laveste 29 kr
500 g
29,9 kr · 59,8 kr/kg · laveste 29,9 kr
500 g
119,9 kr · 239,8 kr/kg · laveste 119,9 kr
500 g
149,9 kr · 299,8 kr/kg · laveste 149,9 kr