Økoland
okoland.no
50 g
111,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 887,25 kr igjen
- Ordinær
- 149 kr
- Enhet
- 223,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Økologisk honning-marsipan fra Rapunzel er en delikat og naturlig marsipan laget av finmalte mandler og søtet utelukkende med økologisk honning. Denne unike kombinasjonen gir en myk og saftig konsistens med en balansert sødme og en autentisk nøtteaktig smak. Perfekt for marsipanelskere som ønsker et rent og naturlig produkt uten tilsatt sukker.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
111,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 111,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 887,25 kr igjen | 149 kr | −25 % | 223,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 111,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Honning-marsipan250 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
36,75 kr · 36,75 kr/stk · laveste 36,75 kr
50 ml
63,75 kr · 127,5 kr/100 g · laveste 63,75 kr
50 g
66,75 kr · 133,5 kr/100 g · laveste 66,75 kr
50 g
186,75 kr · 373,5 kr/100 g · laveste 186,75 kr
5 g
96,75 kr · 1 935 kr/100 g · laveste 96,75 kr