Økoland
okoland.no
350 g
89,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 255 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

350 g
Manna Kremet Blomsterhonning er 100% økologisk sertifisert og nøye utvalgt for å kunne gi deg en deilig kvalitetshonning. Den kremede konsistensen gjør honningen lett å bruke og gir en fyldig, balansert sødme med hint av blomster. Honningen er produsert helt uten bruk av kunstige tilsetningsstoffer. Bruk honningen rett på brødskiva, røre den inn i te eller varm melk, eller som søtning i bakverk.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
350 g
89,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 350 g | 89,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen | 119 kr | −25 % | 255 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Honningkremet, 350 g, økologisk, Manna
Denne varen · 350 g
89,25 kr · 255 kr/kg · laveste 89,25 kr
1 kg
36,75 kr · 36,75 kr/kg · laveste 36,75 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr