Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
87 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 512 kr igjen
- Ordinær
- 87 kr
- Enhet
- 348 kr/kg
- Dato
- 31. des. 2026 · Best før

Rawfoodshop · 250 g
Hvetegresspulver ØKO 250g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
250 g
87 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 250 g | 87 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 512 kr igjen | 87 kr | −0 % | 348 kr/kg | 31. des. 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 87 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hvetegresspulver ØKO 250g
Denne varen · 250 g
87 kr · 348 kr/kg · laveste 87 kr
250 g
60 kr · 240 kr/kg · laveste 60 kr
250 g
64 kr · 256 kr/kg · laveste 64 kr
250 g
99 kr · 396 kr/kg · laveste 99 kr
250 g
262 kr · 1 048 kr/kg · laveste 262 kr
250 g
328 kr · 1 312 kr/kg · laveste 328 kr