Nakama
nakamajapan.no
138 g
75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924 kr igjen
- Ordinær
- 109 kr
- Enhet
- 543,48 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nakama AS · 138 g
OBS DATOVARE! 01.04.2026 (men ofte godt etter!) 138g autentisk japansk tonkotsu-ramen rett fra ICHIRAN, med fyldig, kremet suppe, faste nudler og den ikoniske spicy røde krydderblandingen som gir en ekte restaurantfølelse hjemme✨
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Nakama
nakamajapan.no
138 g
75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nakama nakamajapan.no 138 g | 75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924 kr igjen | 109 kr | −31 % | 543,48 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på nakamajapan.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
ICHIRAN Ramen Bowl Tonkotsu 138g (ICHIRAN)
Denne varen · 138 g
75 kr · 543,48 kr/kg · laveste 75 kr
176 g
63 kr · 357,95 kr/kg · laveste 63 kr