Nakama
nakamajapan.no
235 g
50 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 949 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 212,77 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nakama AS · 235 g
OBS DATOVARE! 14.10.2025 (men ofte godt etter!) Fresh udon nudler med smak av Sukiyaki som kan varmes direkte over flammen takket være den praktiske aluminiumsbeholderen.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Nakama
nakamajapan.no
235 g
50 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nakama nakamajapan.no 235 g | 50 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 949 kr igjen | 69 kr | −28 % | 212,77 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på nakamajapan.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 50 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
NABEYAKI CUP SUKIYAKI UDON (COMPATIBLE WITH GAS & IH COOKTOP) 235g (ITSUKI)
Denne varen · 235 g
50 kr · 212,77 kr/kg · laveste 50 kr
220 g
50 kr · 227,27 kr/kg · laveste 50 kr
210 g
50 kr · 238,1 kr/kg · laveste 50 kr