Nakama
nakamajapan.no
210 g
50 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 949 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 238,1 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nakama AS · 210 g
OBS DATOVARE! 10.11.2025 (men ofte godt etter!) Fresh udon nudler med saftig aburaage (fritert tofu) og aromatisk wakame-sjøgress, som kan varmes direkte over flammen takket være den praktiske aluminiumsbeholderen.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Nakama
nakamajapan.no
210 g
50 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nakama nakamajapan.no 210 g | 50 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 949 kr igjen | 69 kr | −28 % | 238,1 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på nakamajapan.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 50 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nabeyaki Cup Kitsune Udon (COMPATIBLE WITH GAS & IH COOKTOP) 210g (ITSUKI)
Denne varen · 210 g
50 kr · 238,1 kr/kg · laveste 50 kr
235 g
50 kr · 212,77 kr/kg · laveste 50 kr
220 g
50 kr · 227,27 kr/kg · laveste 50 kr