Tehagen
tehagen.no
160 g
149 kr
Billigst nå
- Frakt
- 99 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 700 kr · 551 kr igjen
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 931,25 kr/kg
- Dato
- 23. sep. 2026 · Best før

Chaplon · 160 g
☕ Chaplon Økologisk Afternoon Te – elegant og aromatisk BEST FØR DATO 23.09.26 Chaplon Afternoon er en nydelig økologisk teblanding av sort og hvit Ceylon-te, smaksatt med mild bergamot og søt mango. En perfekt ettermiddagste – rund, aromatisk og lett å nyte alene eller sammen med gode venner. Chaplon dyrker all te med respekt for mennesker og natur, uten kunstgjødsel, sprøytemidler eller kunstige tilsetninger. Tebladene håndplukkes når de er små og lysegrønne, noe som gir en ren og elegant te av høy kvalitet. Ingredienser Sort økologisk Ceylon Pekoe te (80 %), hvit økologisk Ceylon te (14 %), naturlig aroma av mango og bergamot, økologiske roseblader, økologiske ringblomster.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Tehagen
tehagen.no
160 g
149 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tehagen tehagen.no 160 g | 149 kr Billigst nå | 99 kr for varen alene | Fri frakt fra 700 kr · 551 kr igjen | 249 kr | −40 % | 931,25 kr/kg | 23. sep. 2026 Best før | Åpne på tehagen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 149 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Chaplon økologisk afternoon te - 160g boks BEST FØR DATO 230926
Denne varen · 160 g
149 kr · 931,25 kr/kg · laveste 149 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
00 g
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr
1 kg
674,25 kr · 674,25 kr/stk · laveste 674,25 kr
1 kg
824,25 kr · 824,25 kr/stk · laveste 824,25 kr
0 kg
2 677,5 kr · 2 677,5 kr/stk · laveste 2 677,5 kr