Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
28 g
48 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −30 %
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 171,43 kr/100 g
- Dato
- 8. nov. 2022 · Best før

Datovarer · 28 g
Kardemomme er krydderets dronning, en uvurderlig komponent i alt fra indisk garam masala til norsk julekake og indonesiske satayer. Kardemomme Malt Økologisk 28g Ingredienser: Økologisk malt kardemomme Emballasje: Glass Best Før: 08.11.2022 Opphavsland: Guatemala Økologisk Sertifisering NG-ØKO-01 Økologisk malt kardemomme. Kardemomme er krydderets dronning, en uvurderlig komponent i alt fra indisk garam masala til norsk julekake og indonesiske satayer. Kardemomme er et av de dyreste krydderene, bare slått av safran og vanilje. Det har en sterk, skarp smak og aroma, med hint av sitron, mynte og røyk. Kardemomme brukes hovedsakelig i indisk matlaging og mellomøstlig mat. I midtøsten bruker de ofte kardemomme i desserter. I Skandinavia bruker vi kardemomme ofte i bakverk. Du kan også bruke kardemomme i te og kaffe. Kardemomme inneholder blant annet vitamin A, vitamin C, natrium, kalium, kalsium, kobber, jern, mangan, magnesium, fosfor og sink. Lagres tørt. Video –> Hvordan bruke Kardemomme | Indisk mat: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 09.08.3200
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
28 g
48 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 28 g | 48 kr Billigst nå | I kassen | — | 69 kr | −30 % | 171,43 kr/100 g | 8. nov. 2022 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 48 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kardemomme Økologisk 28g
Denne varen · 28 g
48 kr · 171,43 kr/100 g · laveste 48 kr
1 kg
139 kr · 13,9 kr/100 g · laveste 139 kr
1 kg
159 kr · 15,9 kr/100 g · laveste 159 kr
1 kg
199 kr · 19,9 kr/100 g · laveste 199 kr
50 g
26 kr · 52 kr/100 g · laveste 26 kr
30 g
34 kr · 113,33 kr/100 g · laveste 34 kr