Havaristen
havaristen.no
14 × 120 g
98 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 401 kr igjen
- Ordinær
- 98 kr
- Enhet
- 58,33 kr/kg
- Dato
- 30. juli 2026 · Best før

Maoam · 14 × 120 g
Kastanjer Wild Red Berries (Kartong 14 x 120g) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
14 × 120 g
98 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no 14 × 120 g | 98 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 401 kr igjen | 98 kr | −0 % | 58,33 kr/kg | 30. juli 2026 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 98 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kastanjer Wild Red Berries (Kartong 14 x 120g)
Denne varen · 14 × 120 g
98 kr · 58,33 kr/kg · laveste 98 kr
20 × 91 g
360 kr · 197,8 kr/kg · laveste 360 kr